اصالت در مبل کلاسیک

در مبل دیاکو همواره سعی کرده ایم که اصیل ترین ها را در سبک مبلمان کلاسیک ارائه کنیم و تضمین می دهیم که هیچ اثر کپی شده یا بی کیفیتی را نخواهید یافت.

مبل دیاکو

مبل دیاکو تولید کننده محصولات مبلمان کلاسیک اصیل و تدوین کننده استاندارد ملی کشور در مبلمان خانگی است. دیاکو در منطقه صنعتی کمرد (بازار مبل جاجرود) دارای گالری و ارائه دهنده بیش از ۴۰ محصول اصیل در حوزه مبلمان خانگی به سبک کلاسیک است.

مبلمان کلاسیک دیاکو

اصالت مبل کلاسیک بر همگان ثابت شده است و بدون شک این سبک در طراحی مبلمان همیشه تاثیرگذار بوده و همیشه همین قدر خواهان خواهد داشت.

مبل دیاکو تدوین کننده استاندارد ملی کشور در مبلمان خانگی است.

راهنمای خرید مبلمان

با تلاش واحد گارانتی و استاندارد مبل دیاکو یک سری مطالب در خصوص شناخت انواع چوب، راه های شناخت انواع پارچه و همینطور انتخاب سبک مبلمان را گرد آوری کرده ایم با این اُمید که بتوانیم به انتخاب مبلمان منزل تان کمکی کرده باشیم.

وبلاگ دکوراسیون دیاکو

در بخش وبلاگ دیاکو سعی کرده ایم مطالبی در خصوص ترفندهای چیدمان مبلمان، شناخت انواع سبک های مبلمان، خصوصا سبک مبل کلاسیک و همینطور به معرفی بازارهای فروش مبلمان در ایران بپردازیم.

تاریخچه مبل فرانسوی

تاریخچه مبل فرانسوی

مبلمان کلاسیک فرانسوی که یکی از لوکس ترین و دوست داشتنی ترین مدل های مبل کلاسیک در بازار جهانی است در ابتدا برای اشراف و بورژوازی ثروتمند و طبقه سطح بالای جامعه فرانسوی تولید می شده است. [otw_shortcode_quote border_style="bordered"...

تاریخچه مبلمان کلاسیک ایتالیایی | سبک روکوکو و باروک در مبل ایتالیا

تاریخچه مبلمان کلاسیک ایتالیایی | سبک روکوکو و باروک در مبل ایتالیا

مبلمان ایتالیایی، اثری با ارزش فنی و زیبایی بی نظیر است. ایتالیایی ها در سراسر دنیا به دلیل مبلمان با کیفیت بالای ساخته شده با چرم و چوب تصفیه شده شناخته می شوند و اتفاقا یکی از مهمترین شاخصه ها همان چرم است که فروشنده با افتخار به شما اعلام می کند که در این مبلمان از...

نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران – هافکس ۲۰۱۹

نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران – هافکس ۲۰۱۹

نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی تهران برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ برای بار دوم برگزار می شود. عنوان نمایشگاه : بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل تهران ۱۳۹۸ / هافکس ۲۰۱۹ زمان برگزاری نمایشگاه : ۵ الی ۸ دی ماه ۱۳۹۸ مدت برگزاری نمایشگاه : ۴ روز ساعت بازدید نمایشگاه : ۱۰...

نیاز به مشاوره دارید ؟

مساله دیاکو، فقط فروش نیست! اگر برای انتخاب مبلمان و دکوراسیون خود نیاز به مشاوره دارید و قصد خرید از ما را هم ندارید با تمام این اوصاف ما خوشحال می شویم که پاسخ گوی شما باشیم.