تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

زمان برگزاری نمایشگاه : ۱۵ الی ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۰۱۹ / August 6-9

با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت تولید کننده و واردکننده مبلمان خانگی

محل حضور مبل دیاکو در نمایشگاه بین المللی هومکس ۲۰۱۹ تهران، سالن ۸و۹

ساعات بازدید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸


 

خیابان های منتهی به نمایشگاه بین المللی

۱. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول

این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه و همینطور اگر قصد بازدید از سالن های میلاد – خلیج فارس – ۳۸- ۴۰-۴۱ و ۳۵ را دارید بهترین گزینه است.

۲. درب جنوبی : بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب

این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز معروف است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می شود. این درب مجاور سالنهای ۸-۹ -۷ -۲۷ می باشد.

۳. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر

اگر از سمت پارک وی به سمت نمایشگاه بین المللی می آیید بهترین پارکینگ بی شک پارکینگ شمالی می باشد چرا که برای رسیدن به سایر پارکینگ ها مسیری در حدود ۲۰ دقیقه در پیش دارید.

۴. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی

اگر قصد تردد به نمایشگاه با وسایل نقلیه عمومی را دارید این درب تنها گزینه ورود به نمایشگاه بین المللی تهران است.

۵. درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل الله

منبع : صفحه نمایشگاه های دائمی تهران در ویکی پدیا


 

مبل دیاکو در نمایشگاه هومکس ۲۰۱۹ / ۱۳۹۸

مبل دیاکو در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی هومکس همچون سال های گذشته شرکت خواهد کرد. ما در این نمایشگاه با ۸ سرویس ویژه مبلمان و بیش از ۱۵ محصول تک شامل انواع بوفه و ویترین و شزلون و همینطور برای اولین بار ارائه محصولات پرده منزل در مساحتی بالغ بر ۴۰۰ متر مربع در سالن ۸/۹ حاضر خواهیم شد.

مفتخریم که در سال گذشته در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان، هافکس ۲۰۱۸ عنوان مقام اول در همه زمینه ها را کسب کردیم و امسال تمام تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا بتوانیم با ارائه محصولات با کیفیت در قالب یک دکور جذاب و خلاقانه در این نمایشگاه دوباره چنین عنوانی را کسب کنیم.

کسب مقام اول در هافکس 2018

کسب مقام اول در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی هافکس ۲۰۱۸ مبلمان تهران

 

در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران، هومکس ۲۰۱۹ تعداد ۲۰ نفر از پرسنل شرکت مبل دیاکو حضور خواهند داشت. این نمایشگاه با فرصت ۳ روزه برای غرفه داران در تاریخ ۱۲ مرداد آغاز و پشت درب های بسته اقدام به غرفه سازی خواهند نمود.

امیدواریم در نمایشگاه امسال به خوبی بتوانیم پذیرای شما علاقه مندان به حوزه دکوراسیون و مبلمان باشیم.


 

 

تخفیف و شرایط ویژه فروش مبلمان

همانطور که همگان از نمایشگاه های عمومی انتظار دارند شرایط ویژه ای برای فروش در نمایشگاه بین المللی مبلمان در سال ۱۳۹۸ وجود خواهد داشت.

شرایط ویژه و تخفیف های در نظر گرفته شده برای نمایشگاه مبلمان امسال تهران پیش از شروع نمایشگاه از طریق وبسایت مبل دیاکو و همینطور شبکه های اجتماعی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

همینطور یک سرویس ویژه مبلمان جدید دیاکو در نمایشگاه امسال رونمایی و عرضه خواهد شد.


 

دسترسی به نمایشگاه بین المللی تهران از طریق مترو

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دارای مترو اختصاصی نیست اما بهترین راه های دسترسی به نمایشگاه از طریق ایستگاه های زیر است:

اولین مسیر مترو: از طریق ایستگاه مترو صدر و پس از پیاده شدن از مترو مراجعت به نمایشگاه با تاکسی های سواری بزرگراه مدرس و ورود از درب شمالی نمایشگاه

دومین مسیر مترو: ایستگاه مترو نواب صفوی و سپس سوار شدن اتوبوس های BRT جمهوری-پارک وی و در نهایت پیاده شدن در ایستگاه نمایشگاه بین المللی

 


 

نمایشگاه هومکس ۲۰۱۹ به پایان رسید…

برخی از اتفاقات این چند روز را در ویدئوهای زیر می توانید مشاهده کنید.

 

کسب مقام اول در مبلمان کلاسیک توسط مبل دیاکو

برای بار سوم در سال ۲۰۱۹/۱۳۹۸ در نمایشگاه بین المللی مبلمان هومکس توانستیم مقام اول در رسته مبلمان کلاسیک پُر آرایه را با محصول مبلمان فرانسوی جدید که در نمایشگاه مبلمان رونمایی کردیم به دست آوریم.

کسب مقام اول در نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران

کسب مقام اول در نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران

 

امتیازات و نتایج از روز دوم نمایشگاه توسط هیئت ارزیابان و داوران مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت در روز اختتامیه در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران طی مراسمی جوایز به صورت لوح زرین تا لوح سیمین به نفرات اول تا سوم هر شاخه تعلق گرفته و اهدا شد.

هیئت داوران متشکل از اعضای ارشد اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران، نمایندگان شرکت استاندارد ملی ایران و همینطور متخصصین ارزیابی کیفیت نمایشگاه بین المللی مبلمان بودند.

تصویر هیئت داوران و ارزیابان نمایشگاه مبلمان تهران

تصویر هیئت داوران و ارزیابان نمایشگاه مبلمان تهران

 

کسب لوح و نماد زرین نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران

کسب مقام اول در شاخه مبلمان کلاسیک

 

همانگونه که امسال توانستیم مقام اول را در رسته مبلمان کلاسیک پُرآرایه از بین حدود ۴۰۰ شرکت مبلمان در زمینه طراحی و کیفیت کسب کنیم، امیدواریم بتوانیم در طی سال های آتی و همینطور نمایشگاه های بعدی با ارائه محصولات جدید و با کیفیت تر در زمینه مبلمان کلاسیک خدمات جدیدی ارائه کنیم.

نمایشگاه مبل تهران ۱۴۰۰ – نمایشگاه بین المللی مبلمان هافکس ۲۰۲۱
نمایشگاه مبل تهران 1400

  تاریخ برگزاری نمایشگاه مبلمان منزل تاریخ نمایشگاه مبلمان: ۱۲ تا ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ مدت برگزاری: ۴ روز سه شنبه تا جمعه محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران (چمران)   بنا بر مصوبه هیئت مشترک اتاق اصناف، اتحادیه درودگران ادامه مطلب را بخوانید

بازار مبل دلاوران

بازار مبل دلاوران کجاست؟ بازار مبل دلاوران تهران در طول کل بلوار دلاوران در منطقه شمیران نو، بلوار هنگام است. در این بازار تنوع زیادی از محصولات مبلمان، سرویس خواب، دکوراسیون، سیسمونی و پارچه مبلی وجود دارد.   [caption id="attachment_4144" ادامه مطلب را بخوانید

بازار مبل یافت آباد
بازار مبل یافت آباد

بازار مبل یافت آباد وسیع ترین مرکز خرید مبلمان خانگی در ایران است. این بازار مبل تهران از ابتدای چهار راه یافت آباد تا انتهای خیابان امامزاده حسن (اصلی و فرعی ها) ادامه دارد. در بازار مبل یافت آباد شما ادامه مطلب را بخوانید

نکات مهم قبل از خرید مبلمان
نکات پیش از خرید مبلمان

یکی از چالش های مهم بشر انتخاب و خرید مبلمان است که آنطور که ب نظر میرسد کار آسانی نیست، انتخاب سبک مبلمان، رنگ و طرح پارچه میزان سازگاری مبل با دکوراسیون منزل، کاری سخت و زمان بر است و ادامه مطلب را بخوانید