محصولات مبل کلاسیک دیاکو

مبل های کلاسیکی که در این صفحه می بینید:

مبل کلاسیک رزالین

مبل کلاسیک رزالین

اوج شکوه و وقار در مبلمان

مدلی فاخر و ارزنده مزین به منبت های سه بعدی

ترکیب کاناپه کینگ سایز چهار نفره به انضمام دو مدل مبلمان تک نفره به عمراه غذاخوری هشت نفره

مدل جدید گالری مبلمان دیاکو به نام رزالین که با گل های رز سه بعدی تزئین شده در ابتدای ورود به مجموعه فروشگاهی مورد استقبال بسیار زیاد شما زیبا پسندان قرار گرفت. شاید دلیل این حجم زیاد از توجه به این مدل، راحتی نشیمن و ارگونومیک بودن این مدل به همراه دیزاین منبت های گل رز که توسط طراح مجموعه مبلمان دیاکو به صورت بسیار چشم نواز در سرتاسر مبلمان جلوه گر است، می باشد.

از سوی دیگر استفاده از با کیفیت ترین گرید چوب راش وارداتی، تضمین گر استحکام و دوام بالای این محصول خواهد بود.

ظرافت منبت های مدل رزالین که تماما هنر دست منبتکاران دیاکو می باشد، به گونه ای است که تعداد محدودی از منبتکاران مجموعه قادر به کار کردن روی این محصول می باشند. چراکه لازمه ی مغار زدن روی این گل های رز، دقت و ظرافت و تجربه بالای منبت کار را خواستار است.

مدل رزالین مطمئنا تمامیت هنر مجموعه دیاکو را داراست و قطعا نماینده منحصر به فرد مجموعه دیاکو در منزل شما خریداران می باشد.

رنگ چوب استفاده شده برای این محصول سبک رنگ گردویی ترنسپرنت یا چوب نما می باشد که در ترکیب رنگ های گردویی، زعفرانی، ماهگونی قابلیت سفارش را داراست، همچنین برای این محصول بنا به سلیقه شما از رنگ های پوششی همانند ورق طلا، ورق نقره با تنوع پتینه های مختلف می توانید انتخاب داشته باشید.

برای پارچه مدل رزالین از نفیس ترین پارچه های وارداتی استفاده شده و ترکیب رنگ بندی های آن قطعا با توجه به سلیقه خریداران تامین کننده همه سلایق خواهد بود.

مبل کلاسیک آرمانت

مبلمان آرمانت

مبلمان کلاسیک آرمانت ترکیبی از کاناپه سه نفره دورو منبت به همراه ترکیب دو مدل مبلمان و میزهای بیضی جلومبلی و گرد برای میزهای کنار مبلی با منبت های یک پارچه و کاملا ست شده با هم و غذاخوری هشت نفره با صندلی های میزبان دسته دار و میز فاخر جهت غذاخوری، ترکیبی زیبا، چشم نواز، فاخر و دلنشین را گرد هم آورده که ما ماحصل آن کسب دو دره مقام اول و لوح زرین از رسمی ترین نمایشگاه بین المللی سالانه ایران را به همراه داشته است.

کاناپه مبل آرمانت

در طراحی این محصول زیبا، پارامتر های منحصر به فرد بودن و راحتی و سه بعدی بودن منبت ها مرکز توجه قرار گرفته است. برای راحتی نشیمن این محصول تشک های دوبل و جدا شونده طراحی شده تا نشیمن نرم تری را برای شما زیبا پسندان به ارمغان بیاورد. منبت های آن که از ترکیب گل های رز و پیچک می باشد به صورت سه بعدی در جای جای سطوح چوبی این محصول خود نمایی می کند.

 

کاناپه مبل آرمانت
کاناپه مبل آرمانت

مجموعه دیاکو به مثال دیگر محصولات خود برای این مبلمان نیز از بهترین و با کیفیت ترین متریال بهره گرفته تا هیچ جزئی از مراحل ساخت این محصول، خدشه ای به اصالت این محصول وارد نکند، استفاده از چوب گرید +A راش، رنگ با کیفیت گردویی ترنسپرنت و پارچه ترک متریال این محصول را تشکیل می دهد.

کاناپه مبل آرمانت

در فروشگاه دیاکو این مبلمان با دیزاین جدید پارچه و چرم میزبان شما دوستان و همراهان گرامی می باشد که قطعا با ورود به فروشگاه دیاکو ناخواسته چشم شما را معطوم به زیبایی خود می کند.

کاناپه مبل آرمانت

مبل کلاسیک آسوان

سرویس مبلمان نفیس آسوان برگرفته از سبک اصیل فرانسوی با منبت هایی به سبک روکوکو که علیرغم زیبایی درخور توجه، میزان راحتی نشیمن مقبولی را به مصرف کننده این کالا هدیه می کند.

 

مبل کلاسیک آسوان به دلیل استفاده از متریال با کیفیت بسیار بالا در تمام قسمت های خود، می تواند سالیان درازی را مهمان منزل شما باشد. استفاده از چوب راش با گرید A+، رنگ زیبای گردویی که به روش ترنسپرنت مسئولیت محافظت از این اثر هنری را به همراه کنتراست بسیار زیبایی که بین زمینه و منبت های آن ایجاد کرده را داراست. همچنین استفاده از اسفنج، فنر و دیگر متریال هایی که در قسمت های مختلف مبلمان وظیفه فرم دهی و زیرسازی جهت رویه کوبی پارچه های نفیس این مدل را داراست، با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود.

برای تزئین قسمت های پارچه خور این مبلمان زیبا، پارچه های نفیس و متنوعی در قالب کالیته و بوکها برای تامین سلیقه های زیبا پسند شما عزیزان آماده سازی شده که در زمان خرید کاملا نظر سخت پسند شما دوستان را تامین می نماید. این پارچه ها از تراکم بسیار بالایی برخوردار بوده که هر رنگ آن در طرح های متنوع پاسخگوی قسمت های مختلف مبلمان می باشد. بیشتر کالیته های موجود در گالری مبلمان دیاکو ساخت کشور ترکیه و ایتالیا می باشد. می توانیم به لحاظ کیفیت و زیبایی رنگ ها و طرح ها مطمئن باشیم که محصول نهایی به زیبایی هرچه تمام تر برای شما فراهم خواهد شد.

لازم به توضیح است که مبلمان کلاسیک آسوان که یکی از دست آفریده های اصیل مجموعه مبلمان دیاکو می باشد مفتخر به کسب مقام اول و لوح زرین نمایشگاه مبلمان بین المللی تهران در سال ۲۰۱۳ شده که که خود مهر تائیدی برای تمامی موارد مذکور می باشد.

مبل کلاسیک لیون

مبل کلاسیک فرانسوی لیون

سرویس کلاسیک لیون

سرویس لیون با سبک طراحی فرانسوی دارای تعداد نشیمن مبلمان ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد. چوب استفاده شده برای ساخت این سرویس چوب راش گرجستان است و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی از ترکیه می باشد. 

شما می توانید این مبلمان را در رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا تهیه کنید.

سرویس کلاسیک لیون دارای ۵ سال گارانتی روی کلاف این محصول می باشد.

سرویس مبلمان لیون دارای مقالم نمایش گاه بین المللی هومکس ۲۰۱۹ می باشد.

این مبل ترکیبی زیبا از منبت های گل رز و برگ که توسط تیم طراح و دستان هنرمندان استاد کارهای منبت کار مجموعه دیاکو، بسیار طبیعی و با ظرافت کارشده و باعث شده تا خروجی این محصول جدید بسیار جذاب و خاص جلوه کند و سبب شده تا در ابتدای معرفی آن در نمایشگاه بین المللی هومکس ۲۰۱۹ تهران، مورد استقبال علاقه مندان محصولات مبلمان دیاکو قرار بگیرد.

مبل کلاسیک والریا

سرویس نئوکلاسیک والریا

سرویس نئو کلاسیک والریا با سبک طراحی ایتالیایی دارای تعداد نشیمن ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد.

نوع چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی ترکیه می باشد.

شما می توانید سرویس والریا را در رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا سفارش دهید.

مبل نئو کلاسیک ایتالیایی والریا ترکیبی از چرم و پارچه است. این مبلمان کلاسیک را می توانید تمام پارچه نیز سفارش دهید.

در مبلمان والریا از تشک های دوبل برای ایجاد یک حس منحنی استفاده شده است. مبلمان والریا یک مدل لوکس سلطنتی با طراحی خوب و نشیمن راحت است.

در طراحی والریا برای راحتی و زیبایی بیشتر منبت ها به گوشواره های مبل تک و همینطور در میانه تاج کاناپه مبل منتقل شده است.

مبل کلاسیک لرد

مبل کلاسیک لرد با سبک طراحی ایتالیایی دارای تعداد نشیمن مبلمان ۷ نفره وغذاخوری ۸ نفره است. چوب استفاده شده در مبلمان لرد چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی ترکیه می باشد.

شما می توانید مبل کلاسیک لرد را با رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا سفارش دهید.

منبت های استفاده شده در این مبلمان توسط دست طراحی شده اند. شما می توانید از چرم طبیعی یا مصنوعی در سفارش این مبلمان استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مبل لرد، منبت های خاص این مدل می باشد که به صورت متقارن اجرا نشده است که هم در کناپه و هم در مبل های تک این محصول قابل مشاهده است.

برای میز های جلو مبلی و عسلی می توان یا صفحه شیشه ای یا صفحه سنگی سفارش داد.

مبل کلاسیک کالادیوم

مبل کلاسیک کالادیوم با سبک طراحی آمریکایی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. نوع چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه و چرم استفاده شده در آن وارداتی می باشد.

امکان سفارش سنگ، شیشه و چوب برای صفحه جلومبلی و عسلی وجود دارد. شیشه معمولا برای جاهای که فرش مرغوب زیر میز پهن شده کاربرد دارد تا از روی صفحه، گل مرکزی فرش دیده شود.

صفحه های پولیش شده ی براق یا معمولی خش دار یا همینطور سنگ نیز سلیقه ی خاص پسندان را تامین می کند.

همه ی مواد استفاده شده در کالادیوم وارداتی است و این محصول تماما مصحول دست و کاملا غیر ماشینی است. کلاف مبلمان کالادیوم دارای گارانتی ۵ ساله دیاکو است.

مبلمان کالادیوم یک سرویس کژوال آمریکایی با امکان انتخاب چرم و پارچه، پوست طبیعی و همینطور چرم تنفس پذیر وارداتی کشور ترکیه است.

ست کامل مبل کالادیوم

مبل کلاسیک کمل بک

مبل کلاسیک کمل بک

مبلمان کلاسیک کمل بک با سبک طراحی فرانسوی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در آن چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده درآن پارچه وارداتی ترکیه ای است. شما می توانید مبلمان کمل بک را در رنگ های گردویی یا آنتیک خریداری کنید. 

کلاف مبل کمل بک دارای ۵ سال گارانتی دیاکو می باشد.

توضیحات کمل بک

مبل کلاسیک ولگا

مبل کلاسیک ولگا با سبک طراحی ایتالیایی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه و چرم استفاده شده در آن وارداتی می باشد.

شما می توانید این مبلمان را به رنگ های گردویی، آنتیک و مدرن سفارش دهید.

کلاف مبل کلاسیک ولگا دارای ۵ سال گارانتی دیاکو می باشد.

مبلمان ولگا به صورت استاندارد با دو کاناپه ۲ و ۳ نفره به همراه دو مبل تک و میز های عسلی و جلو مبلی ارائه می شود. شما می توانید اجزا و رنگ و پارچه مبلمان را بر اساس علاقه خود سفارش دهید.

مبل ولگا با چرم تنفس پذیر، چرم تنفس پذیر یک مدل چرم مرغوب است، که در لبه های کشیدگی لمسه با تغییر رنگ، زیبایی خاصی ایجاد می کند و همینطور به خاطر تبادل هوا در دو طرف چرم نسبت به سایر چرم ها عمر بالاتری دارد.

مبل کلاسیک میلواکی

مبل کلاسیک میلواکی با سبک طراحی آمریکایی دارای تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و نوع پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی می باشد. شما می توانید این مبلمان را در رنگ های گردویی، آنتیک و مدرن سفارش دهید.

توضیحات میلواکی

مبل کلاسیک امپراتور

سبک آمریکایی مبلمان امپراتور با چیدمانی متفاوت تر از دیگر محصول دیاکو اینبار با دو کاناپه که یکی با سایز چهار نفره و دیگری با نشیمن ۳ نفره به همراه دو مبل کوئین، دیزاین و طراحی شده و محوریت محصول بر پایه نشیمنی بسیار راحت گذاشته شده است.

هماهنطور که گفته شد برای راحتی این محصول تدابیری اندیشیده شده که از جمله می توان به عمق بیشتر نشیمن اشاره کرد که فضایی مناسب برای استراحت شما در زمان های طولانی را داراست.

وجه تمایز دیگر این محصول با ابهت منبت های ظریف و چهار وجهی است که در دور تا دور محصول کار شده است. مبلمان امپراتور دارای نشیمن استاندارد تا ظرفیت ۱۰ نفره می باشد. میز جلو مبلی گرد بزرگ آن به همراه میز کنار مبلی با صفحه سنگ طبیعی دیزاین شده و زیبایی این مجموعه را دو چندان کرده است.

برای روکش این محصول از پارچه وارداتی به همراه چرم طبیعی استفاده گردیده که البته با توجه به سفارش شما هم رنگ چوب و هم ترکیب و رنگ پارچه قابل تغییر می باشد.

تمام منبت های کارشده در مبل دیاکو توسط هنر دست منبت کاران مجمعه تولیدی دیاکو می باشد که این مقوله روح تازگی و زنده بودن را به منبت های آن داده است.

دیدگاه دیگری که طراح این محصول بابت نشیمن آن داشته، استفاده از اسفنج با چگالی ۴۵ کیلوگرم HR برای نشیمن بوده که در زمان استفاده از آن راحتی را به وضوح حس کنید. تمامی قطعات چوبی مبلمان مدل امپراتور فارغ از اینکه دیده شود و یا زیر پارچه باشد، از بهترین و مرغوب ترین چوب راش استفاده گردیده و ضامن عمر بالای آن در استفاده طولانی مدت هست.

مبل کلاسیک توماس