مبل کلاسیک 

مبل های کلاسیکی که در این صفحه می بینید:

 • مبل کلاسیک رزالین (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک آرمانت (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک آسوان (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک لیون (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک والریا (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک لرد (مبلمان + غذاخوری)
 • مبل کلاسیک کالادیوم (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک کمل بک (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک ولگا (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک میلواکی (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک امپراطور (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک لوئیز (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک توماس (فقط مبلمان)
 • مبل کلاسیک لئونارد (فقط مبلمان)

مبل کلاسیک رزالین

مبل کلاسیک رزالین

توضیحات مبل کلاسیک رزالین

 

سرویس رزالین با سبک طراحی فرانسوی دارای مبلمان ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد. نوع چوب استفاده شده برای ساخت این محصول چوب راش گرجستان است و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی ترکیه ای است. می توانید رنگ مبلمان را از بین رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا استفاده کنید.

سرویس رزالین توسط تیم طراحی مبلمان دیاکو طراحی شده است که با ۷۰۰ گل رز تزئین شده است.

مبلمان رزالین به صورت استاندارد با ۱ کاناپه و ۴ مبل تک که با ۲ طراحی مختلف ساخته شده به همراه میز جلومبلی، عسلی ها و میز غذاخوری ۸ نفره ارائه می شود. کاناپه رزالین می تواند با طول ۲۵۰ سانتی متر نیز ساخته شود.

میز غذاخوری رزالین می تواند به صورت ۸، ۱۰ و ۱۲ نفره با صفحه های چوب کلاسیک و معرق کاری شده و همینطور پولیش و نقاشی دست ساخته می شود.

مبل کلاسیک آرمانت

مبلمان آرمانت

سرویس کلاسیک آرمانت

سرویس آرمانت با سبک طراحی ایتالیایی دارای ست مبلمان ۷ نفره و میز غذاخوری ۸ نفره می باشد. 

نوع چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان است و پارچه ی استفاده شده در آن پارچه ی وارداتی ترکیه است.

شما می توانید این سرویس را با یکی از رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا تهیه کنید.

این سرویس دارای ۵ سال گارانتی کلاف می باشد.

کاناپه مبل آرمانت

مبل ایتالیایی کلاسیک آرمانت یکی از فاخرترین مبلمان های کلاسیک ایران است که توانسته ۲ بار در نمایشگاه های بین المللی مقام اول طراحی و کیفیت را کسب کند.

منبت های ساخته شده در سرویس آرمانت توسط دست طراحی گردیده اند.

مبلمان آرمانت در سال ۱۳۹۷ برنده جایزه پر افتخار برترین محصول در نمایشگاه بین المللی مبلمان هافکس در زمینه طراحی و کیفیت برتر شده است.

مبل سلطنتی آرمانت دارای ۲ نوع مبل تک به شکل کویین و مدالی است و در طراحی هر دو از استاندارد های نشیمن ارگونومیک بهره گرفته شده است.

همچنین میز غذا خوری آرمانت می تواند به صورت ۸، ۱۰ و ۱۲ نفره تولید شود.

 

کاناپه مبل آرمانت
کاناپه مبل آرمانت
کاناپه مبل آرمانت

مبل کلاسیک آسوان

سرویس کلاسیک آسوان

سرویس آسوان با سبک طراحی فرانسوی دارای ست مبلمان ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد. چوب استفاده شده برای ساخت آن چوب راش گرجستان است و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی از ترکیه می باشد. شما می توانید این مبلمان را در رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا تهیه کنید.

سرویس آسوان دارای ۵ سال گارانتی کلاف می باشد.

 

آسوان یک کاناپه و ۴ مبل تک دارد که مبل های تک به صورت کویین و پشت تخت اجرا شده است. کاناپه آسوان دارای منبت های خاص در دو طرف داخلی کاناپه است که باعث زیبایی خاص این محصول شده است.

میز غذاخوری آسوان می تواند به صورت ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ نفره سفارش داده شود.

مبل کلاسیک لیون

مبل کلاسیک فرانسوی لیون

سرویس کلاسیک لیون

سرویس لیون با سبک طراحی فرانسوی دارای تعداد نشیمن مبلمان ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد. چوب استفاده شده برای ساخت این سرویس چوب راش گرجستان است و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی از ترکیه می باشد. 

شما می توانید این مبلمان را در رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا تهیه کنید.

سرویس کلاسیک لیون دارای ۵ سال گارانتی روی کلاف این محصول می باشد.

سرویس مبلمان لیون دارای مقالم نمایش گاه بین المللی هومکس ۲۰۱۹ می باشد.

این مبل ترکیبی زیبا از منبت های گل رز و برگ که توسط تیم طراح و دستان هنرمندان استاد کارهای منبت کار مجموعه دیاکو، بسیار طبیعی و با ظرافت کارشده و باعث شده تا خروجی این محصول جدید بسیار جذاب و خاص جلوه کند و سبب شده تا در ابتدای معرفی آن در نمایشگاه بین المللی هومکس ۲۰۱۹ تهران، مورد استقبال علاقه مندان محصولات مبلمان دیاکو قرار بگیرد.

مبل کلاسیک والریا

سرویس نئوکلاسیک والریا

سرویس نئو کلاسیک والریا با سبک طراحی ایتالیایی دارای تعداد نشیمن ۷ نفره و غذاخوری ۸ نفره می باشد.

نوع چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی ترکیه می باشد.

شما می توانید سرویس والریا را در رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا سفارش دهید.

مبل نئو کلاسیک ایتالیایی والریا ترکیبی از چرم و پارچه است. این مبلمان کلاسیک را می توانید تمام پارچه نیز سفارش دهید.

در مبلمان والریا از تشک های دوبل برای ایجاد یک حس منحنی استفاده شده است. مبلمان والریا یک مدل لوکس سلطنتی با طراحی خوب و نشیمن راحت است.

در طراحی والریا برای راحتی و زیبایی بیشتر منبت ها به گوشواره های مبل تک و همینطور در میانه تاج کاناپه مبل منتقل شده است.

مبل کلاسیک لرد

مبل کلاسیک لرد با سبک طراحی ایتالیایی دارای تعداد نشیمن مبلمان ۷ نفره وغذاخوری ۸ نفره است. چوب استفاده شده در مبلمان لرد چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی ترکیه می باشد.

شما می توانید مبل کلاسیک لرد را با رنگ های گردویی، آنتیک و ورق طلا سفارش دهید.

منبت های استفاده شده در این مبلمان توسط دست طراحی شده اند. شما می توانید از چرم طبیعی یا مصنوعی در سفارش این مبلمان استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مبل لرد، منبت های خاص این مدل می باشد که به صورت متقارن اجرا نشده است که هم در کناپه و هم در مبل های تک این محصول قابل مشاهده است.

برای میز های جلو مبلی و عسلی می توان یا صفحه شیشه ای یا صفحه سنگی سفارش داد.

مبل کلاسیک کالادیوم

مبل کلاسیک کالادیوم با سبک طراحی آمریکایی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. نوع چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه و چرم استفاده شده در آن وارداتی می باشد.

امکان سفارش سنگ، شیشه و چوب برای صفحه جلومبلی و عسلی وجود دارد. شیشه معمولا برای جاهای که فرش مرغوب زیر میز پهن شده کاربرد دارد تا از روی صفحه، گل مرکزی فرش دیده شود.

صفحه های پولیش شده ی براق یا معمولی خش دار یا همینطور سنگ نیز سلیقه ی خاص پسندان را تامین می کند.

همه ی مواد استفاده شده در کالادیوم وارداتی است و این محصول تماما مصحول دست و کاملا غیر ماشینی است. کلاف مبلمان کالادیوم دارای گارانتی ۵ ساله دیاکو است.

مبلمان کالادیوم یک سرویس کژوال آمریکایی با امکان انتخاب چرم و پارچه، پوست طبیعی و همینطور چرم تنفس پذیر وارداتی کشور ترکیه است.

ست کامل مبل کالادیوم

مبل کلاسیک کمل بک

مبل کلاسیک کمل بک

مبلمان کلاسیک کمل بک با سبک طراحی فرانسوی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در آن چوب راش گرجستان و پارچه استفاده شده درآن پارچه وارداتی ترکیه ای است. شما می توانید مبلمان کمل بک را در رنگ های گردویی یا آنتیک خریداری کنید. 

کلاف مبل کمل بک دارای ۵ سال گارانتی دیاکو می باشد.

توضیحات کمل بک

مبل کلاسیک ولگا

مبل کلاسیک ولگا با سبک طراحی ایتالیایی دارای ۲ کاناپه و تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و پارچه و چرم استفاده شده در آن وارداتی می باشد.

شما می توانید این مبلمان را به رنگ های گردویی، آنتیک و مدرن سفارش دهید.

کلاف مبل کلاسیک ولگا دارای ۵ سال گارانتی دیاکو می باشد.

مبلمان ولگا به صورت استاندارد با دو کاناپه ۲ و ۳ نفره به همراه دو مبل تک و میز های عسلی و جلو مبلی ارائه می شود. شما می توانید اجزا و رنگ و پارچه مبلمان را بر اساس علاقه خود سفارش دهید.

مبل ولگا با چرم تنفس پذیر، چرم تنفس پذیر یک مدل چرم مرغوب است، که در لبه های کشیدگی لمسه با تغییر رنگ، زیبایی خاصی ایجاد می کند و همینطور به خاطر تبادل هوا در دو طرف چرم نسبت به سایر چرم ها عمر بالاتری دارد.

مبل کلاسیک میلواکی

مبل کلاسیک میلواکی با سبک طراحی آمریکایی دارای تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. چوب استفاده شده در این مبلمان چوب راش گرجستان و نوع پارچه استفاده شده در آن پارچه وارداتی می باشد. شما می توانید این مبلمان را در رنگ های گردویی، آنتیک و مدرن سفارش دهید.

توضیحات میلواکی

مبل کلاسیک امپراطور

توضیح مبل امپراطور

توضیحات مبل امپراطور

مبل کلاسیک توماس