نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی تهران برای اولین بار در سال 1398 برای بار دوم برگزار می شود.

  • عنوان نمایشگاه : بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل تهران 1398 / هافکس 2019
  • زمان برگزاری نمایشگاه : 4 الی 7 دی ماه 1398
  • مدت برگزاری نمایشگاه : 4 روز
  • ساعت بازدید نمایشگاه : 10 صبح الی 6 عصر
  • حضور بیش از 400 تولید کننده مبلمان خانگی و مبلمان اداری
  • 29th Exhibition of Home Furniture

 

نمایشگاه مبلمان هافکس 98

برای اولین بار در طول تاریخ برگزاری نمایشگاه های بین المللی مبلمان در تهران، امسال در تاریخ دی ماه 1398 برای دومین بار نمایشگاه مبلمان برگزار می شود.

بنا بر شنیده ها، دلیل این برگزاری عدم رضایت تولیدکنندگان و شرکت کنندگان از وضعیت تبلیغات و همینطور نحوه برگزاری نمایشگاه در دوره قبلی (نمایشگاه مبلمان هومکس 2019 تهران) بوده است.

[otw_shortcode_quote border_style=”bordered” background_color_class=”otw-black-background” color_class=”otw-silver-text”]مبل دیاکو مفتخر به کسب 3 دوره مقام اول در سال های 1392 و 97 و 98 در نمایشگاه های بین المللی مبلمان منزل در تهران در رسته مبل کلاسیک پُرآرایه است.[/otw_shortcode_quote]

 

مبل دیاکو در نمایشگاه هافکس 2019

محل حضور مبل دیاکو در سالن 5 نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران خواهد بود.

ما و سایر شرکت کنندگان تولید کننده مبلمان در این رویداد بزرگ سالیانه، مدت 3 روز فرصت غرفه سازی خواهیم داشت که قصد داریم امسال با طراحی دکوراسیون غرفه مبلمان دیاکو به سبک روکوکو تحولی در زمینه غرفه سازی و نمایش محصولات ایجاد کنیم.

نقشه نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران 1398

نقشه نمایشگاه مبل تهران 1398 – هافکس 2019

 

شروع تبلیغات نمایشگاه بین المللی مبل تهران ۹۸

تقریبا از تاریخ 10 آذر ماه 1398 تبلیغات نمایشگاه بین المللی تهران (هافکس 2019) آغاز شده و بیلبوردهای اطلاع رسانی در سطح اتوبان های تهران نصب شده است.

همینطور مطلع شدیم که تبلیغات گسترده ای نیز در شبکه های اجتماعی حوزه مبلمان و دکوراسیون، همینطور به صورت ریپورتاژ خبری در رسانه های رسمی منتشر شده است.

شروع غرفه سازی نمایشگاه مبلمان از 1 تا 3 دی ماه پشت درب های بسته نمایشگاه توسط غرفه داران آغاز و نمایشگاه مبل تهران ۹۸ در تاریخ 4 دی ماه راس ساعت 10 صبح توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت یا یکی از معاونین ایشان افتتاح خواهد شد.

نمایشگاه مبل تهران ۹۸

نمایشگاه مبل تهران ۹۸

 

مبل دیاکو در سالن 5 وارد غرفه سازی شد

 

در 2 ویدئوی زیر، مراحل غرفه سازی مبلمان دیاکو در روزهای دوم و سوم تحویل نمایشگاه را می توانید مشاهده کنید. این کار همیشه یک تورنمنت جانانه بین شرکت های مبلمان است که فرصت دارند طی 3 روز تمام مراحل غرفه سازی را انجام بدهند.
این مراحل شامل زیرسازی، اسکلت غرفه تا مرحله اجرای جزئیات دکوراسیون و چیدمان محصول است فقط به مدت 3 روز است.

ما در این دوره از نمایشگاه فضایی 265 متری در سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران داشتیم.

 

آغاز نمایشگاه بین المللی مبل تهران

بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران (هافکس 2019) در تاریخ 4 دی ماه ساعت 10 صبح افتتاح و علاقه مندان به این صنعت به بازدید پرداختند.

در ویدئوهای زیر می توانید روزهای اول، دوم و سوم برگزاری نمایشگاه در غرفه مبلمان دیاکو را در روایتی یک دقیقه ای مشاهده کنید.

 

نمایشگاه بین المللی مبل تهران – هافکس 2019 – دی ماه 1398

 

نمای پشت غرفه مبلمان دیاکو

نمای پشت غرفه مبل دیاکو در سالن 5 نمایشگاه بین المللی

 

حضور مهمانان و اساتید ارجمند حوزه مبلمان به عنوان مهمان در غرفه مبلمان دیاکو

 

بازدید از مبلمان دیاکو

بازدید از مبلمان دیاکو

 

برخی از تصاویر بازدیدکنندگان در زمان حضور در غرفه مبل دیاکو

 

در تمام روزهای نمایشگاه بین المللی یک مهمان ویژه و دوست عزیز با نام گلدمن داشتیم که علاقه زیادی به تندیس های زرین دیاکو داشت.

 

تیم فروش دیاکو در نمایشگاه

تیم فروش دیاکو در نمایشگاه

 

برخی دیگر از رویدادهای این دوره از نمایشگاه بین المللی مبلمان خانگی تهران | دی ماه 1398

 

سالن 5 نمایشگاه بین المللی

سالن 5 نمایشگاه بین المللی

 

[otw_shortcode_quote border_style=”bordered” background_color_class=”otw-black-background” color_class=”otw-silver-text”]عزیزانی که در این نمایشگاه همکار و همراه ما بودند عبارتند از : خانم ها شقایق احمدی، نامدار و آقایان عباس بختیاری، مصطفی بختیاری، میثم کریمی، مرتضی شهبازی، میثم یحیی زاده، علی آزادپور، عسگر اعرابی، یونس خطیب[/otw_shortcode_quote]

دیدن سایر مقالات
تاریخچه مبل دیاکو
بخشی از لوح ها و تندیس های کسب شده توسط مبل دیاکو

پیدایش مبلمان دیاکو موسس دیاکو، جناب آقای جلیل زرنوشه مبل دیاکو در سال 1387 شروع به کار کرد اما نه با این نام، بلکه با نام ایتال مبل توسط آقای جلیل زرنوشه افتتاح و در منطقه ادامه مطلب را بخوانید

نمایشگاه بین المللی مبلمان هومکس 2019 تهران
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زمان برگزاری نمایشگاه : 15 الی 18 مرداد 1398 | 2019 / August 6-9 با حضور بیش از 400 شرکت تولید کننده و واردکننده مبلمان خانگی محل حضور مبل دیاکو در نمایشگاه بین ادامه مطلب را بخوانید


از 10 صبح تا 9 شب مبل دیاکو ☎ 76263005