در این مقاله درباره مبلمان کلاسیک و ۳۰ مبل کلاسیک پرطرفدار ۲۰۲۳ / ۱۴۰۲ صحبت خواهیم کرد تا خدمتی باشد از طرف برند مبل کلاسیک دیاکو برای علاقمندان به دکوراسیون، زنان خانه دار و افرادی که قصد خرید مبلمان کلاسیک را دارند. از شاخص های مبل کلاسیک تلفیق راحتی و زیبایی با الهام از هنر کلاسیک قرن هفده تا نوزده اروپا میباشد. در ادامه تعریف مبل کلاسیک باید گفت اثری هنری است که خالق آن یک سری اصول و قاعده را که از گذشتگان به ارث رسیده را با حفظ هماهنگی با زندگی معاصر به منصه ظهور می رساند. ارزش این اثر همگامی صد چندان میشود که فرآیند ساخت مبل کلاسیک توسط خالق آن بصورت دست ساز و بدون استفاده از دستگاه انجام شود. بنابراین شخصی که آن مبل کلاسیک را خریداری مینماید یک مبل منحصر به فرد را برای منزل خویش تهیه نموده است که میتوان آنرا به مانند یک تابلوی نفیس هنری تشبیه کرد.
دیاکو تنها برند کاملا دست ساز مبلمان کلاسیک در ایران میباشد که انواع سبک های اروپایی مبل کلاسیک، مانند سبک باروک و سبک روکوکو را تولید و به دوستداران مبلمان کلاسیک عرضه میدارد.

مبل مدل کلاسیک به دلیل اندازه مناسب و زیبایی فوق العاده منتخب بسیاری از افراد است که شاخص “اصالت” برای ایشان حائز اهمیت بوده و برای خانه های مدرن خود آنرا میخواهند. بنابراین جهت دریافت راهنمای خرید مبل کلاسیک بدنبال ویژگی ها و در ادامه سبک آن با طرح های شیک و زیبا مد سال هستند. مبلمان کلاسیک دیاکو، در ادامه شما را به دیدن ۳۰ مبل کلاسیک پرطرفدار و شیک سال دعوت میکند:

۱. مبل کلاسیک فرانسوی مدل لیون

مبل کلاسیک فرانسوی مدل لیون

مبل کلاسیک فرانسوی مدل لیون

مبل فرانسوی لیون از مدل های شیک و پرطرفدار فرانسوی است که با منبت های ظریف گل رز توانسته مورد استقبال علاقمندان قرار گیرد. رنگ گردویی چوب در کنار ترکیب پارچه در این عکس زیبایی منحصربه فردی را به این مبل داده است.

درباره مبل کلاسیک مدل لیون

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

۲. مبل کلاسیک لهستانی مدل رویال

مبل کلاسیک لهستانی مدل رویال

مبل کلاسیک لهستانی مدل رویال

مدل مبل لهستانی با طراحی ارگانیک و منحصر به فرد با جذابیتی بی نظیر

۳. مبل کلاسیک فرانسوی مدل ملوین

مبل کلاسیک فرانسوی مدل ملوین

مبل کلاسیک فرانسوی مدل ملوین

مدل فرانسوی ملوین که از چوب گردو ساخته شده است با نقش و نگارهای ظریف در سبکی با اصالت فرانسوی توانسته جایگاه خاصی را بین علاقمندان به دکوراسیون بدست آورد.

درباره مبل کلاسیک مدل ملوین

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۴. مبل نئوکلاسیک ایتالیایی مدل اینتریورز

مدل نئوکلاسیک اینتریورز ساخته شده با قطعات داخلی ایتالیایی با طراحی نئوکلاسیک و بدون تاریخ، معنای واقعی جلوه و زیبایی را به منزل شما می‌بخشد. بنابراین خرید این مبل نئوکلاسیک به معنای سرمایه‌گذاری در آینده و طول عمر خانه شماست.

۵. مبل کلاسیک فرانسوی مدل کمل بک

مبل کلاسیک فرانسوی مدل کمل بک

مبل کلاسیک فرانسوی مدل کمل بک

مدل فرانسوی کمل بک که در این عکس مشاهده مینمایید از انواع مدل های دسته متکایی بوده و در سبک آوانگارد تولید شده است. همچنین منبت های زیبای آن که بصورت دستی کار شده است در پاسنگ این مبل قابل مشاهده است.

درباره مبل کلاسیک مدل کمل بک

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۶. مبل کلاسیک فرانسوی مدل زیگ

مبل کلاسیک فرانسوی مدل زیگ

مبل کلاسیک فرانسوی مدل زیگ

مبلمان فرانسوی زیگ در هر زمان و با هر تغییر مد روز، جلوه‌ای متفاوت و زیبا را به منزل شما میبخشد. با انتخاب مبلمان فرانسوی با الگوهای کلاسیک، شما به‌طور مینیمالیستی و همزمان با شیکی و زیبایی محیط داخلی خود را تغییر دهید.

۷. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لرد

مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لرد

مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لرد

مبل ایتالیایی لرد دارای نشیمن هفت نفره بوده و مبل های تک آن در دو نوع تک کویین و تک پشت تخت می باشد. منبت های این مدل هم کاملا دستی بوده و از گل های رز بسیار زیبا تشکیل شده است.

درباره مبل کلاسیک مدل لرد

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۸. مبل کلاسیک لهستانی مدل معرق

مبل کلاسیک لهستانی مدل معرق

مبل کلاسیک لهستانی مدل معرق

مبل کاملا دست ساز مدل لهستانی که با هنر معرق و نگارگری بر روی چرم طبیعی ساخته شده است. زیبایی های منحصر به فرد این مدل لهستانی توانسه است جایگاه خود را در نزد علاقمندان به سبک مبل کلاسیک لهستانی حفظ کند.

۹. مبل کلاسیک فرانسوی مدل آسوان

مبل کلاسیک فرانسوی مدل آسوان

مبل کلاسیک فرانسوی مدل آسوان

مبل فرانسوی آسوان از مدل های مبل کلاسیک میباشد که در سه طیف رنگ چوب گردویی، آنتیک و ورق طلا در بازار موجود میباشد. این مبل کلاسیک در سبک روکوکو تولید شده و کاناپه آن چهار نفره میباشد. منبت های زیبای این مدل نیز کار دست بوده و نیاز مخاطبان مشکل پسند را رفع نموده است.

درباره مبل کلاسیک مدل آسوان

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۱۰. مبل کلاسیک ترکیه ای مدل ظرافت

مبل کلاسیک ترکیه ای مدل ظرافت

مبل کلاسیک ترکیه ای مدل ظرافت

مبل کلاسیک ظرافت مبلمانی زیبا و شیک ترکیه ای، یکی از اصلی‌ترین عوامل برای بهبود زیبایی و تناسب بخشیدن به دکوراسیون داخلی منزل است. میزان آرامش و راحتی در یک فضا، بسیار به انتخاب مبلمان مناسب و منطبق با سلیقه‌ی شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک مبل کلاسیک دل‌نشین برای خانه‌تان هستید، مدل مبل کلاسیک ظرافت بهترین گزینه برای شما می باشد.

۱۱. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل آرمانت

 مبل کلاسیک ایتالیایی مدل آرمانت

مدل ایتالیایی هفت نفره آرمانت از مفاخر سبک روکوکو میباشد که منبت های ظریف و زیبای آن تماما توسط دست انجام شده است. این مبل نیز دارای دو نوع مبل تک به شکل مدالی و کویین میباشد که ترکیب یک نشیمن دلنشین را بوجود آورده است.

درباره مبل کلاسیک مدل آرمانت

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۱۲. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل ونیزیا

مبل کلاسیک ایتالیایی مدل ونیزیا

مبل ایتالیایی ونیزیا، با طرحی با جزئیات فراوان و استفاده از بهترین متریال های وارداتی، به شما امکان می‌دهد تا فضایی دلنشین و لوکس را در خانه خود ایجاد کنید. این مجموعه با ترکیب هنر دست و به سبک هنر ایتالیایی مبل کلاسیک تولید شده است.

۱۳. مبل کلاسیک فرانسوی مدل رزالین

مبل کلاسیک فرانسوی مدل رزالین

مبل فرانسوی رزالین که در سبک سلطنتی تولید شده است با منبت های گل رز در سه طیف رنگی اصلی شامل گردویی، آنتیک و ورق طلا در بازار موجود است.

درباره مبل کلاسیک مدل رزالین

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۱۴. مبل کلاسیک انگلیسی مدل لاداکس

مبل کلاسیک انگلیسی مدل لاداکس

اگر به دنبال افزودن جزئی از شیکی و راحتی به دکوراسیون خانه‌تان هستید، مبل مدل طرح انگلیسی لاداکس انتخابی عالی برای شما خواهد بود. این محصول با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا، تجربه نشیمنی لذت‌بخشی را به شما ارائه می‌دهد.

۱۵. مبل کلاسیک فرانسوی مدل لوییز

مبل کلاسیک فرانسوی مدل لوییز

مبل فرانسوی رزالین رنگ ورق طلا با پتینه لایت که از شاخصه های اصیل سبک فرانسوی بوده در تعداد هفت نفره بوده و نوع طراحی آن مناسب برای فضاهای کوچک میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل لوییز

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۱۶. مبل کلاسیک ترکیه ای مدل کرملین

 مبل کلاسیک ترکیه ای مدل کرملین

مبل کلاسیک کرملین با الهام از جزئیات و اشکال معماری کلاسیک، در خود تجسمی از زیبایی‌های گذشته به تصویر می‌کشد. الگوهای هنری فراوان، انحناها و اشکال منحصربه‌فرد در ساختار مبلمان، آن را به یک اثر هنری تبدیل کرده‌اند. این طراحی زیبا همچنین باعث ایجاد هماهنگی بین مبلمان و فضای اطراف منزل می‌شود.

۱۷. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لرد شزلون

 مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لرد شزلون

مبل شزلون همیشه طرفداران خود را داشته است. مدل مبل شزلون ایتالیایی لرد در سبک روکوکو و در سه طیف رنگ چوب گردویی، زعفرانی و آنتیک در بازار در دسترس میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل لرد شزلون

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۱۸. مبل کلاسیک ترکیه ای مدل اچ کی اینجی

 مبل کلاسیک ترکیه ای مدل اچ کی اینجی

مدل مبل کلاسیک اچ کی اینجی به طور خاصی به شکوه و جلال مبل کلاسیک پیوند خورده است. الگوها و بافت‌های زیبا در ساختار این مبل، اثری بی‌نظیر از هنر و ذوق هنرمندانه ترکیه ای را در اختیار شما قرار میدهد.

۱۹. مبل نئوکلاسیک ایتالیایی مدل والریا

مبل نئوکلاسیک ایتالیایی مدل والریا

مبل ایتالیایی والریا در سبک نئوکلاسیک و در نشیمن هفت نفره، یک سبک لوکس مبل سلطنتی ایتالیایی میباشد. منبت های زیبای این مدل در گوشواره های مبل تک آن و در وسط تاج کاناپه آن قابل مشاهده است. همانطور که در عکس این مدل ایتالیایی مشاهده میکنید طراحی مینیمال با پارچه چرم این مبل ترکیبی از یک ست مبلمان مدرن یا فشن استایل را بوجود آورده است.

درباره مبل کلاسیک مدل والریا

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۰. مبل کلاسیک فرانسوی مدل آنتیک

 مبل کلاسیک فرانسوی مدل آنتیک

مدل مبل فرانسوی آنتیک با جلوه‌ای منحصر به فرد از لوکس و شکوه، ترکیبی بی‌نظیر از زیبایی با حسی منحصر به فرد را به فضای داخلی شما اضافه می‌کند.

۲۱. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل وُلگا

مبل کلاسیک ایتالیایی مدل وُلگا

مدل کژوال ایتالیایی ولگا با رنگ ترنسپرنت گردویی و با اجرای منبت کاملا دستی بسیار زیبا و با دسته های لمسه کاری شده در سبکی با اصالت ایتالیایی توانسته جایگاه ویژه ای در نزد علاقمندان به دکوراسیون و مشکل پسندان بدست آورد.

درباره مبل کلاسیک مدل وُلگا

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۲. مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لئونارد

مبل کلاسیک ایتالیایی مدل لئونارد

مبل ایتالیایی نیم ست لئونارد با تعداد نشیمن پنج نفره و در سه طیف رنگ چوب گردویی، ورق طلا و آنتیک تولید شده است. منبت کاملا دست ساز و پارچه چرم طبیعی به کار رفته در این مدل توانسته است جایگاه خاصی را نزد زنان خانه دار و علاقمندان به سبک های ایتالیایی بدست آورد.

درباره مبل کلاسیک مدل لئونارد

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۳. مبل کلاسیک ترکیه ای مدل اوزک

مبل کلاسیک ترکیه ای مدل اوزک

مبلمان کلاسیک از همیشه مورد توجه و تمایل افرادی بوده که به دنبال شیوه‌ای مجلل و با سلیقه برای دکوراسیون داخلی خانه‌ خود هستند. مبل مدل ترک اوزک با طراحی ارگونومیک و بی‌نظیر خود، این امکان را فراهم می‌آورد که با تلفیق زیبایی کلاسیک و راحتی مدرن، محیط خانه تان را به‌طور کامل پوشش دهید.

۲۴. مبل کلاسیک انگلیسی مدل توماس

مبل کلاسیک انگلیسی مدل توماس

مدل نیم ست انگلیسی توماس با تعداد نشیمن شش نفره در طرحی زیبا و ظریف با ابعاد کوچک جهت استفاده در فضاهای کوچک تولید و پیشنهاد شده است. این مبل چیپندل انگلیسی دارای نشیمن بسیار راحت و دلپذیر میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل توماس

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۵. مبل نئوکلاسیک ایتالیایی مدل لورنزو

 مبل نئوکلاسیک ایتالیایی مدل لورنزو

مبل ایتالیایی لورنزو با زیبایی مثال زدنی به راحتی با دکوراسیون منزل هر فردی همخوانی پیدا میکند. با مبل لورنزو از زیبایی و راحتی در فضای زندگی خود لذت ببرید. این محصول برتر با طراحی ارگونومیک و کیفیت ساخت ایتالیایی، انتخابی مناسب برای ایجاد جلوه‌ای خاص و مدرن در دکوراسیون داخلی شماست. سبک زیبا و جنس با کیفیت مبل لارنزو، نشیمنی آرام و دلنشینی را برای خانواده‌تان فراهم می‌کند.

۲۶. مبل کلاسیک انگلیسی مدل چیپندل ویلیام

مبل کلاسیک انگلیسی مدل چیپندل ویلیام

مبل انگلیسی چیپندل ویلیام در سبک گوتیک طراحی و تولید شده و در سه طیف رنگ چوب گردویی، آنتیک و ورق طلا در بازار قابل دسترس است.

درباره مبل کلاسیک مدل چیپندل ویلیام

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۷. مبل کلاسیک آمریکایی مدل میلواکی

مبل کلاسیک آمریکایی مدل میلواکی

مدل مبل آمریکایی میلواکی مناسب برای فضاهای کوچک طراحی شده است. استفاده از ترکیب پارچه و چرم تنفس پذیر در این مدل مبل کلاسیک با منبت های زیبا و ظریف از عناصر اصلی این مدل کلاسیک میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل میلواکی

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۲۸. مبل کلاسیک ترکیه ای مدل کایی

مبل کلاسیک ترکیه ای مدل کایی

مبل کلاسیک کایی از جمله مدل های برجسته ترکیه ای است که با ترکیبی از طراحی دقیق، متریال با کیفیت و راحتی بی‌نظیر، توانسته است دست‌اندرکاران و علاقه‌مندان به دکوراسیون داخلی را به خود جذب کند.

۲۹. مبل کلاسیک آمریکایی مدل کالادیوم

مبل کلاسیک آمریکایی مدل کالادیوم

مبل آوانگارد آمریکایی کالادیوم با ترکیبی از پوست گاو، پارچه و چرم طبیعی با تعداد نشیمن هفت نفره با کاناپه های سه و دونفره تولید میشود. منبت های این مدل کلاسیک به روش سه بعدی و کاملا دستی با نقش برگ کاهو میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل کالادیوم

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)

 

۳۰. مبل کلاسیک آمریکایی مدل امپراتور

مبل کلاسیک آمریکایی مدل امپراتور

مدل مبل سلطنتی آمریکایی امپراتور با تعداد نشیمن ده نفره و در سه طیف رنگ چوب گردویی، آنتیک و ورق طلا تولید میشود. کاناپه های این کار در دو نوع شانل چهار نفره و چستر چهار نفره با چرم طبیعی به همراه دو عدد مبل تک کویین عرضه میشود. چهار وجهی بودن این مدل آمریکایی به همراه منبت های دست ساز ظریف و زیبای آن از ویژگی های این مبل کلاسیک آمریکایی میباشد.

درباره مبل کلاسیک مدل امپراتور

سفارش این مبل (واحد فروش | واتساپ)